Що таке СКУД?

Система контролю доступу — програмно-апаратний комплекс, що фізично обмежує та контролює доступ на територію об'єкта та приміщення, наприклад, вхід та вихід в офіс, склад, облік робочого часу.

Навіщо потрібна система контролю доступу?

Безпека підприємства

Система контролю та управління доступом займає важливе місце у комплексній електронній системі охорони об'єкта, забезпечує персоналізацію та контроль доступу на об'єкт. Може працювати в режимі взаємодії з іншими охоронними засобами, що є на об'єкті.

Облік робочого часу співробітників

Облік робочого часу для бізнесу приблизно те саме, що одометр в автомобілі, від його показань ви менше їздити не будете, але для оцінки пройденого шляху він категорично необхідний. Не забувайте також про мотивуючу силу обліку робочого часу.

Завдання систем обліку робочого часу показати ефективність схем мотивації, що вже використовуються (схеми оплати, KPI і т.д.)

Безшовний WiFi для офісу

Що входить до СКУД?

Ідентифікатори

В якості ідентифікатора може виступати - безконтактний RFID ідентифікатор, ПІН-код, відбиток пальця.

Зчитувачі

Зчитувачі призначені для зчитування та передачі кодової інформації з ідентифікатора до контролера СКУД.

Запобіжні пристрої

Забезпечують фізичну перешкоду, яка перешкоджає доступу до контрольованих зон. Всі пристрої можна розділити на дві групи за принципом дії, електромеханічні та електромагнітні (турнікети, електрозамки). 

Контролери СКУД

Центральний (програмно-апаратний) пристрій керування системою контролю доступу - контролер. Контролер вирішує такі завдання - зберігання бази даних користувачів, зберігання журналу подій, управління пристроями, що перегороджують. Без перебільшення можна сказати, що контролер це мозок будь-якої системи доступу.

Інтеграція СКУД з іншими системами

Система контролю та керування доступом може бути інтегрована з:

  • Інтеграція СКУД із системами управління підприємством
  • Інтеграція із системами відеоспостереження
  • Інтеграція з доступом до комп'ютера

Потрібна безкоштовна онлайн консультація чи хочете обговорити впровадження?

Запросити консультацію щодо послуги