Для захисту об'єкта від незаконного проникнення або відстеження будь-яких процесів у СКУД та їх аналітики використовують відеоспостереження. Воно полягає в установці камер стеження по периметру з прорахунком кута огляду, щоб у поле зору входили всі необхідні зони. Відеокамери об'єднують у мережу та за допомогою апаратури передають сигнал на пункт управління. На сьогоднішній день неможливо уявити комерційний чи виробничий об'єкт без відеоспостереження. Щоб поєднати спостереження та аналіз ситуації зі швидким реагуванням, використовують інтеграцію відеоспостереження.

Ми виконуємо весь цикл робіт із встановлення, починаючи від проведення обстеження об'єкта, закінчуючи налаштуванням, підбираємо необхідне обладнання.

Монтаж систем відеоспостереження

Ринок рясніє пропозиціями щодо продажу обладнання різних марок. Системи із серії «Зроби сам», розраховані на охорону простих об'єктів та їх ще можна віддати «на відкуп» користувачеві.

Але якщо йдеться про складну структуру, що об'єднує десятки і сотні елементів, що захищає серйозні активи, фінансові чи інтелектуальні, то встановлення, налаштування, підключення камер та систем охоронного відеоспостереження під ключ, тобто. Виконання всього комплексу робіт - це доля фахівців. Ми пропонуємо свої послуги в цій галузі за розумними цінами та гарантуємо якість виконаних робіт.

Відеоспостереження

Етапи встановлення

Роботу з оснащення об'єктів різного профілю системою відеоспостереження ми починаємо з аналізу потреб та загроз. Ми виїжджаємо на ваші об'єкти і зберуть всю необхідну інформацію. Монтаж та обслуговування відеоспостереження починається з виявлення потреби та очікуваних загроз. Що за об'єкт має бути оснащений? На які фактори звернути увагу? Яка деталізація та акценти? Чи є необхідні потужності?

Техніка підбирається виходячи з поставлених завдань. Одне обладнання використовується для панорамної зйомки, яка не потребує високої деталізації, а інше – якщо встановлення та налаштування систем відеоспостереження передбачає можливість ідентифікації номерних знаків автомобілів або грошових знаків, осіб працівників та відвідувачів.

Залежно від об'єкта ми можемо запропонувати:

  • Зовнішні або внутрішні відеокамери
  • Аналогові або цифрові камери
  • Поворотні камери з єдиною конструкцією або на турелі

Потрібна безкоштовна онлайн консультація або хочете обговорити установку?

Запросити консультацію щодо послуги